oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Páteční šlágr s Hradcem ve znamení řady soutěží

16.11.2017, autor Redakce
Opava – Poslední duel podzimní sezony s Hradcem Králové bude hodně zaměřen směrem k fanouškům. Generální partner soutěže sázková společnost Fortuna zvolila tento duel za šlágr měsíce a pro fanoušky připravila bohatý doprovodný program, který bude ve znamení soutěží. Rozdávat se bude pivo, limonády a čaj zdarma.

Na zápasy budou vypsané kurzy, sázet se bude moci také live přes mobilní aplikaci. Utkání bude analyzovat expert Fortuny. Na poločasovou přestávku bude připravena soutěž Fortuna kolo štěstí. Účastníci soutěže budou vybráni náhodně pomocí vzduchové pušky, která mezi fanoušky vystřelí celkem 15 triček s logem Fortuna a přibalenou volnou sázenkou.

Ve čtyřech z těchto 15 triček je pak kromě sázenky také pozvánka na poločasovou soutěž Fortuna Kop štěstí. Vybraní účastníci soutěže se následně z malého vápna snaží trefit otvory v soutěžní plachtě. Každý z otvorů je ohodnocen finanční částkou (200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2 000 Kč). Každý účastník má 6 pokusů, úspěšné pokusy se sčítají.

V případě, že účastník soutěže postupně trefí všechny 4 otvory, získá jackpot ve výši 15 000 Kč. Držitelé sázenek Fortuna na daný zápas navíc mohou svou výhru zdvojnásobit tím, že předloží platnou sázenku (i v případě sázky přes mobilní aplikaci) pořadatelům soutěže. Tato výhoda bude standardní součástí komunikace soutěže. Celková výhra tedy nakonec může být až 30 000 Kč.

Devět slosovatelných programů aneb zajímavé ceny

Jak již bylo zmíněno, páteční duel bude ve znamení soutěži. Ve hře je také devět slosovatelných programů. Ceny dodaly společnosti Rabio, Kofola a Panský mlýn. „Ceny jsou zajímavé, ve hře jsou například tři soudky piva. Věřím, že přijde hodně diváků, kteří budou chtít krásně prožít páteční poobědový čas a pomohou našim klukům k důležitému vítězství nad Hradcem Králové,“ řekl technický ředitel SFC Opava Jaroslav Rovňan.

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava