oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 16.10., 11.kolo
Příbram 
15:30
 SFC Opava

Příprava odstartovala. Chceme si dojít pro postup, hlásí kouč Skuhravý

04.01.2018, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Dušek
Opava – První den zimní přípravy je tady. Kabina Slezského FC Opava se plní. Na každém kroku je vidět pozitivní atmosféra. Hráči pózují fotografům. Všichni ví, co je čeká, trenér Roman Skuhravý je náročný kouč.

Tím, že odmítl Liberec, dal jasně najevo, čeho chce se žluto-modrou eskadrou dosáhnout.

Osazenstvo je početné, nechybí v něm Jakub Janetzký a také Ondra Kotlík. Kluk, jenž se jde rvát o svou životní šanci. Pokud ji chopí za pačesy, změní se mu svět. Z hráče, který doposud kopal v Pražském přeboru, se stane profesionální fotbalista.

„David Puškáč před příchodem do Opavy hrál půlroku v MSFL, předtím dva roky v divizi a vidíte, tvrdě pracoval a nyní útočí na základní sestavu,“ srovnává Roman Skuhravý. „Na Ondru jsem dostal dobré reference. Dostal šanci, za kterou by položil život,“ dodává.

Fotogalerie z šatny »

Samostatnou kapitolou je Jakub Janetzký, který se neprosadil v prvoligovém Jablonci. „Pokud bude Kuba myslet jen na fotbal, bude posilou. My jsme mu dali šanci na restart kariéry. Nyní od něj očekáváme, že bude tvrdě pracovat. Věřím, že na konci budeme všichni spokojení,“ říká Roman Skuhravý, který je spojený s příchodem Jaroslava Svozila. „Přesně typ takového hráče jsme hledali,“ pochvaluje si.

Cíl Slezského FC pro jaro je jasný. „Čeká nás jenom radost, ne každý půlrok hrajete o ligu. My ji chceme. Věřím, že tuto rozdělanou práci dotáhneme do zdárného konce,“ uzavírá opavský stratég.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 15:30 |
1.FK Příbram
Slezský FC Opava