oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 16.10., 11.kolo
Příbram 
15:30
 SFC Opava

Třináctka veze z Púchova bronz

15.01.2018, autor Redakce
Opava – Třináctka SFC se představila na mezinárodním turnaji ve slovenském Púchově. Slezané odehráli pět zápasů a nakonec vyválčili bronzové medaile.

„Zúčastnili jsme se prvního halového turnaje v novém roce a zároveň taky posledního letošní zimní přípravy. Celkově mohu být opět s předvedeným výkonem spokojen, avšak vady na kráse bych našel také. Především mne mrzí pětiminutový výpadek v utkání s pozdějším vítězem turnaje Zlínem, a zejména pak nevyužité šance v semifinálovém utkání s domácím Púchovem, kdy jsme ještě dvě minuty před koncem utkání vedli o dvě branky, a vyrovnání nakonec přišlo dvacet vteřin před koncem,“ začal o turnaji hovořit opavský trenér Marcel Klajmon. „Následně jsme vypadli po penaltovém rozstřelu,“ dodal.

Kouč Slezanů ovšem vnímal celkové vystoupení na turnaji velmi pozitivně: „Mohu být rád, že kluky to za jakéhokoliv stavu neustále táhne dopředu s touhou střílet góly, což dokazuje i to, že se vstřelenou brankou prezentovalo všech devět kluků včetně gólmana Dana Sukdola. A co mne těší ještě víc, že ač vyjedeme na turnaj v jakémkoliv složení z dvacetičlenného kádru, jsme schopni vždy prokázat určitou kvalitu, ať už herním projevem, tak i výsledkově. Ke klukům míří pochvala, je to povzbuzení do další společné práce.“

Výsledky a střelci branek SFC Opava U 13:

Základní skupina: SFC – Partizán Bardejov (SK) 4:1 (Jan Ulrich 2, Patrik Wehowský, Bolek Dočkal)
SFC – MŠK Púchov červ. (SK) 5:2 (Jan Ulrich 2, Dominik Stareček, Filip Kokeš, Lukáš Lazecký)
SFC – FC Fastav Zlín 3:7 (Jan Ulrich, Patrik Wehowský, Matyáš Pierník)
Semifinále: SFC – MŠK Púchov bílí 4:4, na pen. 2:3 (Jan Ulrich 2, Daniel Sukdol, Dan Bártek)
O třetí místo: SFC – FC Petržalka (SK) 2:1 (Patrik Wehowský 2)

Sestava Opavy: Daniel Sukdol, Filip Kokeš, Patrik Wehowský, Lukáš Lazecký, Dominik Stareček, Dan Bártek, Jan Ulrich, Bolek Dočkal, Matyáš Pierník. Trenér: Marcel Klajmon.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 15:30 |
1.FK Příbram
Slezský FC Opava