oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 16.10., 11.kolo
Příbram 
15:30
 SFC Opava

Další dvojutkání, Slezané se střetnou se Zlínem

19.01.2018, autor Redakce
Opava – Máme tady další přípravný dvojzápas. Opavský tým čeká ve sportovním areálu Vršava domácí účastník Evropské ligy – Fastav Zlín. První duel je na programu v 11:00, druhý ve 13 hodin.

Jisté je, že proti Slezskému FC nenastoupí opavský pohárový kat Robert Bartolomeu, který zamířil na hostování do týmu slovenské nejvyšší soutěže ze Zlatých Moravců, gólman Milan Švenger odešel do Příbrami a Dame Diop posílil ostravský Baník.

V mužstvu trenéra Boba Páníka nebude působit ani argentinský záložník Pablo Podio, který se dohodl na smlouvě v ázerbájdžánském klubu FK Keshla.

Jestliže v letní přestávce Zlín vehementně posiloval, nyní je v tomto směru klid. Jako velkou posilu vedení klubu zatím angažovalo druhého nejlepšího střelce Fortuna národní ligy Pavla Vyhnala z Vlašimi.

Stejně jako Opava, i Ševci mají první duel přípravného období za sebou, když remizovali s předním rakouským týmem Rapidem Vídeň 1:1. Branku Zlína vstřelil z penalty Mehanovič.

Slezané do Zlína nedorazí kompletní. Chybět budou Tomáš Smola s Vilémem Fendrichem, kteří se dávají dohromady po zranění. Naopak k dispozici už bude záložník Tomáš Jursa, který v Senci absentoval kvůli zánětu středního ucha.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 15:30 |
1.FK Příbram
Slezský FC Opava