Takhle pálí Kayamba! Jeho parádní rána se stala gólem podzimu

14. 3. 2018
Redakce

Opava – Poté, co v únoru ovládl anketu o nejlepšího hráče měsíce října, si opavský záložník Joel Ngandu Kayamba připsal další individuální úspěch. Zásah rychlonohého technika proti Vlašimi totiž fanoušci v internetovém hlasování zvolili za nejkrásnější branku podzimní části Fortuna národní ligy.

Byla zrovna sobota 23. září loňského roku, kdy Slezský FC doma po prvním poločase prohrával s Vlašimí. Hned v úvodu druhé půle si ovšem vzal míč borec původem z Demokratické republiky Kongo, a pak to přišlo.

Kayamba zvedl hlavu a prásk!

Vší silou se opřel do balonu, který trefil fantasticky, a vlašimský brankář Nguyen neměl nárok.

Po vyrovnávací trefě opavského šikuly se krátce po sobě trefili Kuzmanović s Jurečkou a Slezané po obratu slavili důležité vítězství v poměru 3:1.