oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Informace pro fanoušky

Informace pro fanoušky mířící do Pardubic

04.04.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC se v neděli dopoledne představí na půdě Pardubic. Tamní klub vydal souhrn základních organizačních informací pro opavské fanoušky, který přinášíme níže.

Informace FK Pardubice k vzájemnému utkání

1. Utkání je ze strany našeho klubu a všech bezpečnostních složek hodnoceno jako utkání rizikové.

2. Vstupenky je možné zakoupit online. Vstupenky jsou pouze na jméno, při vstupu na stadion je nutné mít s sebou občanský průkaz pro ztotožnění a kontrolu údajů ze vstupenky.

3. Stadion bude otevřen z ulice K Vinici, pro sektor hostů je určen vstup č. 4. U tohoto vstupu bude v provozu 1 pokladna, cena vstupného je v den utkání 80,- Kč. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou za asistence PČR a Městské policie Pardubice a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn u všech vstupů. Dále pak budou prováděny i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Z tohoto důvodu upozorněte fanoušky na včasný příjezd na utkání. Stadion bude otevřen v 9:00. Pro fanoušky hostů je určen sektor E (viz. přiložený plánek).

4. Sektor E – hosté má kapacitu 450 stojících diváků.

5. Návštěvníci na utkání nebudou vpuštěni s příručními zavazadly (tašky, batohy atd.).

6. Návštěvníci bez identifikačního průkazu nebudou na stadion vpuštěni.

7. S výjimkou sektoru hostů nebudou na stadion vpuštěni fanoušci s klubovou symbolikou (vlajky, šály atd.) SFC Opava.

8. Návštěvníci musí kromě Návštěvního řádu stadionu Pod Vinicí dodržovat vyhlášky městských částí, zejména část o zákazu používání pyrotechniky.

9. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného. Na stadionu jsou stánky s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Prostor stadionu bude monitorován vozy PČR po celou dobu utkání, záznam z tohoto zařízení slouží k usvědčení výtržníků na stadionu.

Mapka stadionuOrientační plán stadionuPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies