oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Hráč a Trenér měsíce FNL

Kuzmanović Hráčem měsíce, mezi trenéry vládl Skuhravý

15.04.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC na jaře jedou. Vyhráli všech pět utkání a drží se na špici Fortuna národní ligy. V březnu Slezané triumfovali čtyřikrát a teď berou další ocenění. Opavský kouč Roman Skuhravý si převezme cenu pro nejlepšího trenéra měsíce. Nemanja Kuzmanović uspěl v kategorii Hráč měsíce.

Opavský kapitán Kuzmanović pálí ostrými. Nejprve dvěma góly rozložil Sokolov, pak se svým týmem vyhrál na hřišti Táborska, kde poprvé na jaře neskóroval. Pak ale srbský snajpr rozjel svůj gólostroj. Úvodními zásahy načal Ústí nad Labem i Znojmo a naposledy svou trefou srazil Pardubice.

„Naštěstí jsem to trefil,“ usmívá se Kuzmanović. „Pro nás jsou tři body důležité. Jsme zase o jeden krok blíž k postupu,“ hlásil po výhře v Pardubicích nejlepší střelec Opavy, který už nasázel čtrnáct branek.

Pod opavskou šňůrou vítězství je hlavním písmem podepsán trenér Roman Skuhravý. V zimní přestávce svůj tým skvěle vyladil a vyplatilo se. Slezané na jaře válcují jednoho soupeře za druhým.

„Dostali jsme se do situace, kdy nás soupeři vnímají jako trofej. Každý chce nám dát gól a ideálně sebrat body. O to těžší to nyní máme,“ připomíná Roman Skuhravý. „Teď nás čeká Třinec, se kterým se vzájemně dobře známe. Utkání vnímáme tak, jakoby na nás ztrácel bod,“ dodává.

Oběma vítězům březnové ankety gratulujeme!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies