oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Preview: Vlašim – SFC Opava

SFC jede do Vlašimi. Náš tým vypadá dobře, hlásí Skuhravý

21.04.2018, autor Redakce
Opava – Bez zkušeného obránce Zdeňka Pospěcha se bude muset obejít trenér Slezského FC Opava Roman Skuhravý ve Vlašimi. Naopak do sestavy se vrací stoper Jaroslav Svozil, který si odpykal jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty.

„Nečeká nás lehký zápas, Vlašim doma dvakrát neuspěla, o to větší motivaci bude mít proti nám,“ míní trenér Opavy Roman Skuhravý. „Pro mě je to jedno z nejšikovnějších mužstev v soutěži, které má lepší ofenzivu než defenzivu,“ charakterizoval v kostce našeho nedělního protivníka kouč Slezanů.

Část hráčů Vlašimi, stejně jako její trenér prošla pražskou Spartou. „Jednoznačně je to na jejich hře vidět. Velmi nebezpečnou mají pravou stranu, kde hraje mladý Kadlec,“ podotkl Roman Skuhravý.

Nejzkušenějším hráčem je bývalý zadák Jablonce, jednatřicetiletý Jakub Štochl, velkou kvalitu má opavský odchovanec v útoku Vojtěch Hadaščok. „Společně s Fotrem tvoří úderné útočné duo,“ poznamenal trenér SFC. V součtu oba nastříleli třináct branek. „Jsou brejkoví,“ dodal Roman Skuhravý.

Ze Sparty ve Vlašimi také hostuje mladší z bratrské dvojice Frýdků – Christian. „Ve středu zálohy jsou velmi zajímaví Mareček s Vodhánělem. Nejvíce na mě ale zapůsobil levý záložník David Skopec,“ dokončil výčet trenér Skuhravý.

Opavští naposledy doma remizovali s Třincem 1:1. „Tým vypadal v týdnu dobře. Venku se nám hraje lépe než doma. Chceme ve Vlašimi udělat další krůček k vysněnému cíli,“ přeje si trenér. Jisté, že Opavským bude chybět Zdeněk Pospěch, který pyká za týden staré vyloučení. „S tím se vyrovnáme, do sestavy se vrací Jarda Svozil,“ uzavřel Roman Skuhravý.

Nedělní utkání ve Vlašimi má výkop v 17 hodin, průběh zápasu můžete sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.

Stadion na mapěPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies