oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 3.10., 6.kolo
SFC Opava 
od 16:30
 Teplice
Gól měsíce

Gól měsíce? Kuzmanović parádní trefou nalomil Znojmo

25.04.2018, autor Redakce
Opava – Kdo vstřelil nejkrásnější branku března Fortuna národní ligy? Nemanja Kuzmanović! Poté, co se svým gólem nedávno uspěl Joel Kayamba, se z vítězství tentokrát raduje opavský kapitán.

Srbský střelec ve 20. kole otevřel skóre v utkání se Znojmem, kdy jeho technická rána zapadla přesně ke vzdálenější tyči. „Jsem samozřejmě rád. Tahle střela se povedla. Když jsem viděl konkurenci, můj gól asi vyhrál zaslouženě. Moc děkuji všem fanouškům, že pro mě hlasovali,“ usmívá se Nemanja Kuzmanović.

Slezané vyhrávají jedno individuální ocenění za druhým. V březnu se totiž stal právě opavský kapitán Hráčem měsíce, kouč Roman Skuhravý vládl mezi trenéry. „Je hezké, že se o nás mluví. Všechna ocenění ale bereme týmově. Bez spoluhráčů by nic z toho nešlo, protože fotbal je týmový sport, ne individuální. My zatím prokazujeme, že jdeme správným směrem,“ pochvaluje si zkušený borec.

A teď už konec řečí. Vychutnejte si Gól měsíce března ještě jednou.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies