oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 19.9., 4.kolo
SFC Opava 
od 16:30
 Dynamo ČB
Očima trenéra

Skuhravý po Příbrami: Kéž bychom se vyrovnali fanouškům

16.05.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC ve šlágru Fortuna národní ligy s druhou Příbramí remizovali 1:1 a opavský kouč Roman Skuhravý s výkonem svého týmu před návštěvou sezony rozhodně nebyl spokojen. Proč?

„Rozumím tomu, že jsme postoupili do ligy a trochu to opadlo, ale zlobím se na to, jakým způsobem jsme hráli v prvním poločase. Byl to klasický obrázek českého hráče. Pokud si může ulevit, uleví. Na kluky se hrozně zlobím. Samozřejmě mě to ale přejde,“ přiznává Roman Skuhravý.

„V kabině jsem o přestávce udělal takovou bouřku jako nikdy a do druhé půle jsme vstoupili výborně. Místo toho, abychom to pojistili z obrovské šance Davida Puškáče, kdy jdeme ve dvou na brankáře, tak z protiútoku nedostoupíme volného hráče. Mezi Helošem (Matějem Helebrandem – pozn. red.) a Jardou Svozilem byla velká mezera a Příbram perfektně zakončila brejk,“ štve trenér Opavy.

Slezský FC byl přitom po většinu zápasu aktivnější. „Ve druhém poločase jsme měli víc šancí než soupeř. Z naší strany to ale bylo upachtěné utkání. Příbrami gratuluji k postupu,“ pokračuje kouč Slezanů.

Dopadlo na jeho tým sebeuspokojení? „Vůbec ne. Cítil jsem, že kluci chtějí vyhrát. Třikrát za sebou jsme remizovali 1:1. Šance jsme si vypracovali, ale hra nebyla dobrá. Předržovali jsme míče, byli jsme daleko od sebe a vyvrcholilo to bláznivým zákrokem Skácela a nedisciplinovaností Kayamby,“ mrzí ambiciózního trenéra.

Pozitivem zápasu byla fantastická kulisa. Duel s Příbramí sledovalo v Městských sadech 6 492 diváků. „To je ale důvod, proč jsem tak rozzlobený. Chtěli jsme si společně zažít euforii a my jsme dovolili, že tady slaví Příbram. Fanouškům patří obrovský dík. Máme je fantastické. Kéž bychom se jim tentokrát vyrovnali,“ dodává na závěr Roman Skuhravý.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 16:30 |
Slezský FC Opava
SK Dynamo České Budějovice