oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.1., příp.
SFC Opava 
10:30
 Uničov

Opava hraje o první místo, dorazí Valcíři. Bereme jen tři body, hlásí Dvorník

23.05.2018, autor Redakce
Opava – Ještě jeden zápas a Fortuna národní liga je pro opavské fotbalisty minulostí. Slezané na domácím trávníku hostí frýdecko-místecké Valcíře. Hosté jako jistý sestupující přijedou hrát už jen o čest. Slezskému FC jde o první místo, aby na něj v klidu dosáhl, musí vyhrát.

„K zápasu přistupujeme se vší vážností. Máme jasno – Frýdek chceme porazit a celou soutěž vyhrát,“ podotkl asistent Romana Skuhravého Josef Dvorník.

„Hra Frýdku se po příchodu trenéra Pulpita nezměnila, pořád hraje na nakopávané balony. Nicméně jejich kouč dostal hráče do větší běhavosti,“ vypozoroval. „Jsou na tom dobře fyzicky,“ dodal.

Opava se chce prezentovat stejnou hrou jako v Hradci Králové. „Pokud podáme náš výkon, vyhrajeme,“ je si jist Josef Dvorník.

Vstupenky na derby s Frýdkem-Místkem »

V sestavě SFC se dají očekávat změny. Do základní jedenáctky se vrátí Joel Kayamba, který v Hradci stál kvůli trestu za červenou kartu. Marodi jako Matěj Helebrand, Jan Žídek nebo Zdeněk Pospěch se v zápase neobjeví.

„U Matěje malá šance je. Má problémy s kolenem. Nejspíše ale budeme chtít, aby byl fit na přípravu, stejně jako Pavel Zavadil,“ zvedla prst pravá ruka trenéra Skuhravého.

Při pohledu na kádr Frýdku v něm najdeme zajímavá jména. Mimo hru je zraněný technik Nicolas Šumský. „Osu týmu tvoří Slaninka, Varadi a Tandir. Ve středu zálohy operuje náš Venca Mozol,“ vyjmenovává Josef Dvorník.

Páteční zápas má výkop v 17 hodin. Pokud budete na stadionu v Městských sadech chybět, můžete průběh sledovat prostřednictvím streamu na webu sázkové kanceláře Fortuna, alternativou je textový on-line přenos na serveru Onlajny.com.

Lístky koupíte on-line, ve Sluně i ve fanshopu

Poslední zápas sezony se blíží. Už v pátek 25. května od 17 hodin v derby s Frýdkem-Místkem uzavřou fotbalisté SFC aktuální ročník Fortuna národní ligy. Vstupenky si můžete zakoupit on-line v síti Ticketportal, v prodejně Sluna (pondělí – pátek: 8:30 – 17:00) a ve středu 23. května od 15 do 18 hodin ve fanshopu Slezského FC.

V něm bude ve stejný čas probíhat výprodej produktů sezony 2017/2018 se slevou až 50 procent. Nabídka platí do vyprodání zásob. Srdečně Vás zveme na poslední utkání s Frýdkem-Místkem, těšíme se na Vaši návštěvu.