oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Slezský FC se představil na turnaji v Chorvatsku

28.05.2018, autor Redakce
Opava – V chorvatské Poreči a Umagu proběhl tradiční mezinárodní turnaj kategorií přípravek, žáků a dorostu. Letošního ročníku se zúčastnily také týmy SFC Opava, konkrétně kategorie U 15 a U 14.

Ve velmi příjemném přímořském prostředí a atmosféře odehrála každá kategorie v průběhu víkendu pět utkání. Turnaj měl obsazení ze sedmi zemí. V kategorii U15 skončili kluci SFC celkově na třetím místě z dvanácti týmů, mladší spoluhráči se v konfrontaci s ostatními také neztratili a z deseti účastníků brali taktéž bronz.

„Celkově hodnotíme turnaj jako povedený, jak po stránce organizační, tak sportovní i společenské. Každá taková akce je pro kluky vždy zpestřením v náročném celoročním programu, kdy si plní zejména školní povinnosti, tréninkovou i zápasovou činnost, potažmo rodinné záležitosti. Poděkování patří hráčům, realizačním týmům, rodičům a zejména vedení klubu, kteří nás finančně podpořili a umožnili nám již poněkolikáté podobnou akci realizovat,“ řekl opavský trenér Radovan Morong.

Slezský FC reprezentovali

SFC Opava U 15: Blažej, Henčl, Holčapek, Hrbáč, Kramář, Makovický, Rataj, Sprinz, Škrobánek, Večerka, Žižka, Dodek, Ligač, Jaroszek, Solich. Trenéři: Doseděl a Hruška.
SFC Opava U 14: Hendrych, Chládek, Ježek, Katschmarz, Kromer, Kubný, Pejša, Petzuch, Poštulka, Sochor, Sotorník, Thimel, Vala, Věntus, Vltavský, Zavadil, Král. Trenéři: Morong a Rádek.