oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

Potvrzeno. Slezský FC bude hrát na stadionu v Brně

12.06.2018, autor Redakce | FOTO: fczbrno.cz
Opava – Fotbalisté Slezského FC Opava zahájí prvoligovou sezonu v Brně, kde budou pro své zápasy využívat tamní stadion na Srbské.

Slezané budou hrát v brněnském azylu po dobu nutno k vybudování vyhřívaného trávníku na opavském stadionu v Městských sadech. Pokud půjde všechno podle plánu, realizace vyhřívání by měla být hotova 7. září.

„V tuto chvíli tak nelze říci, kolik zápasů v Brně odehrajeme. Vše je odvislé od losu soutěže, který se uskuteční 20. června,“ připomíná technický ředitel Slezského FC Opava Jaroslav Rovňan.

O tom, že se opavští fotbalisté představí na brněnském stadionu, se spekulovalo delší dobu. Čekalo se na rozhodnutí brněnské radnice, která nyní schválila smlouvu, aby Slezané mohli pro potřeby nejvyšší soutěže využít Městský fotbalový stadion Srbská.

„Městu Brnu bychom chtěli velmi poděkovat za jeho vstřícný postoj, jehož si nesmírně vážíme. Stejně tak patří velké poděkování i klubu FC Zbrojovka Brno, který se s námi o stadion podělí. Jsme rádi, že budeme moci hrát na Srbské,“ přiznává Rovňan.

„Pevně věříme, že opavští fanoušci přijedou podpořit naše fotbalisty i do Brna. Všichni už se ale samozřejmě těšíme, až budeme moci hrát doma v Opavě,“ uzavírá Jaroslav Rovňan.

Další informace budeme průběžně zveřejňovat na našem webu.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies