oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Poslední test je tady. Opavští v generálce narazí na Skalici

12.07.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC před sebou mají poslední přípravné utkání. V sobotu 14. července od 17.30 změří síly se slovenskou Skalicí.

„Je to poslední přípravný zápas, takže bychom si v něm ještě rádi vyzkoušeli nějaké věci. Uvidíme podle zdravotního stavu hráčů, ale v utkání určitě bude pasáž, která se bude hodně podobat tomu, s čím bychom chtěli jít do zápasu se Spartou. Zátěž ovšem mezi hráče rozdělíme. Rozhodně to nebereme tak, že sestava, která nastoupí proti Skalici, bude hrát i na Spartě,“ vysvětluje opavský kouč Roman Skuhravý.

S výběrem Skalice se Slezané potkávají v rámci přípravy pravidelně. Například v únoru zvítězili v generálce před startem úspěšné jarní části druholigové sezony 1:0 po trefě Václava Jurečky.

„Hrajeme s nimi už třetí zápas a vždy moc rádi. Myslím, že jsou na tom herně podobně jako my. Chtějí hrát fotbal a všechna utkání, která jsme s nimi sehráli, byla velice kvalitní. V baráži smolně nepostoupili do ligy a změnili trenéra, ale chtěli jsme s nimi hrát. Je to pro nás zajímavý soupeř,“ přiznává trenér Slezského FC.

Ten bude mít k dispozici kompletní kádr. „Musím zaklepat. Vyhýbají se nám vážnější zranění. Máme nějaké mírné šrámy, ale to je normální,“ doplnil Roman Skuhravý.

Utkání startuje v sobotu 14. července od 17.30. Hrát se bude v Petrově Vsi nedaleko Hodonína.

Hřiště na mapě