oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Informace pro fanoušky mířící na utkání se Slavií

31.07.2018, autor Redakce
Opava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava ve třetím kole FORTUNA:LIGY na stadionu pražské Slavie přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací

Vstupné pro hostující fanoušky

Pokladna pro hosty: byl spuštěn internetový prodej lístků. Vstupenky budou k dispozici nejpozději 90 minut před začátkem utkání v Edenu v samostatné mobilní pokladně, která se nachází v těsné blízkosti sektoru hostů – ulice Pod Altánem (mezi vstupy č. 3 a 4, viz. plánek a přiložená fotografie).

Vstupné činí 210,- Kč, cenová kategorie Z1. K dispozici budou čtyři turnikety se čtecím zařízením čárového kódu vstupenky. Kapacita sektoru hostí (sektory 119 – 121) je 1 095 míst k sezení.

Návštěvní řád Eden Arény

Návštěvníci utkání se koupí vstupenky zavazují dodržovat Návštěvní řád stadionu. Na základě tohoto závazného dokumentu nebudou na stadion vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, jakékoliv zbraně, vlajkové tyče apod.

Na vstupech se realizují standardní bezpečnostní prohlídky. V souladu s metodikou FAČR a LFA platí před, při i po utkání zákaz jakékoli pyrotechniky.

Další relevantní informace

Nebude tolerováno vnesení zavazadel přesahujících rozměr dámské kabelky a obecně předmětů, kterými by mohla být ohrožena bezpečnost na stadionu. Stadion nemá a neprovozuje úschovnu zavazadel.

V souladu s platnou legislativou (protikuřácký zákon) platí na stadionu zákaz kouření, a proto při vstupu na stadion nebude na základě namátkových kontrol tolerováno vnesení zápalek a zapalovačů.

Pořadatel utkání na základě ustanovení bodu 9. §4 NŘ stadionu předpokládá u rizikových osob namátkové kontroly totožnosti návštěvníků utkání.

Plotové vlajky v sektoru hostů musí být navěšovány dle instrukce pořadatelské služby, a to pouze na boky ochranné mříže. Jiné navěšení – zejm. na přední stranu, která přiléhá zepředu ke hřišti, nebude tolerováno.

Na základě bezpečnostního doporučení policie a HZS nebude fanouškům hostujícího klubu povolena a umožněna celosektorová vizuální prezentace.

Parkování pro hostující fanoušky

Parkoviště se nachází přímo u sektoru, označeno je jako P4. Vjezd je umožněn z ulice Pod Altánem, parkovné na akci: 200,- Kč / osobní vozidlo a 500,-Kč / bus. Zdarma pak pro režim příjezdu k sektoru, vystoupení fanoušků, a poté odjezd mimo areál.

Toto utkání bude v režimu BO Policie ČR, a proto parkování v bezprostřední blízkosti stadionu bude možné pouze okrajově. Veškeré parkovací plochy přiléhající ke stadionu jsou v gesci provozovatele stadionu, kterým je Eden Arena. Více podrobností čtěte zde.

Výkop utkání je na programu v pátek 3. srpna od 18.30, Eden Aréna otevírá své brány v 17 hodin. Zápas v přímém přenosu vysílá stanice ČT sport.

Orientační plán Eden Arény

Pokladna pro hostující fanoušky