oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 25.1., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Jihlava
Informace pro fanoušky

Informace pro fanoušky před zápasem s Libercem

07.08.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC v sobotní odpoledne vyzvou na půdě brněnského stadionu liberecký Slovan. V souhrnu přinášíme základní organizační informace.

Po dobu nutnou k vybudování vyhřívaného trávníku na stadionu v Městských sadech bude Slezský FC hrát své domácí zápasy díky vstřícnému postoji města Brna a Zbrojovky na brněnském stadionu Srbská.

Cesta do Brna

Vlajkonoši SFC vypravují do Brna autobus. Žádáme je, aby dbali pokynů pořadatelů a Policie ČR, která je doprovodí na brněnský stadion. Další opavští fanoušci míří do Brna po vlastní ose, využít lze vlakový spoj, který vyjíždí z nádraží Opava východ v sobotu ve 12.42 hodin, pravidelný příjezd do Brna je v 15.59. U hlavního nádraží bude připraven autobus MHD, který fanoušky převeze na brněnský stadion. Žádáme příznivce, aby dbali pokynů Policie ČR pro hladký a rychlý přesun na stadion.

Individuální doprava a parkování v Brně

Byla vytipována záchytná parkoviště v blízkosti Městského fotbalového stadionu s dobrou dostupností dálnice pro opavské fanoušky, kteří se chystají vyrazit do Brna po vlastní ose:

K využití je parkoviště u nákupního centra Královo Pole (Cimburkova 4, Brno). Na stadion je pak nejjednodušší přepravit se autobusovou linkou č. 67

Zastávka NC Královo Pole ve směru Jundrov, výstup zastávka Skácelova, viz. plánek na webu Mapy.cz.

Další doporučené odstavné plochy v lokalitě:
Odstavná plocha stadionu Za Lužánkami (ul. Sportovní 2a – za hotelem Boby centrum).

Na stadion je pak nejjednodušší přepravit se linkou č. 67. Zastávka Sportovní ve směru Jundrov, výstup zastávka Skácelova, viz. plánek na webu Mapy.cz.

Ze zastávky Skácelova pěší přesun dle plánku.

Rozdělení sektorů na brněnském stadionu

Vzhledem k bezproblémovému průběhu utkání na Spartě, proti Zlínu a se Slavií je po dohodě s Policií ČR a brněnskou Zbrojovkou přesunut sektor pro opavské vlajkonoše do sektoru M. Pro ostatní fanoušky, kteří navštíví toto utkání a taktéž pro držitele permanentních vstupenek na zápasy SFC i Zbrojovky Brno, jsou vyčleněny sektory J, K, L a M.

Pro držitele permanentních vstupenek na hlavní tribunu A opavského stadionu jsou vyčleněny sektory A a B na hlavní tribuně stadionu Srbská.

S ohledem na to, že na brněnském stadionu jsme díky vstřícnému postoji města Brna a fotbalového klubu Zbrojovka Brno v dočasném azylu, důrazně žádáme všechny diváky, aby dodržovali Návštěvní řád tamního stadionu.

Vstupenky

Ve středu 8. července ve 23.59 hodin končí předprodej vstupenek na utkání s Libercem. Vstupenky budou k dispozici v sobotu dvě hodiny před výkopem na pokladnách brněnského stadionu. Brány stadionu se otevřou hodinu před výkopem, tj. v 16.00.

Na pokladnách bude k dostání také rozšířený klubový zpravodaj – Žlutomodrá Opava.

Fanshop

Souběžně s otevřením stadionu se pro fanoušky Slezského FC otevře také fanshop za sektorem M brněnského stadionu, kde budou k dostání trika, šály či dresy.

Informace pro média

Akreditováni novináři budou mít své akreditace nachystány k vyzvednutí v Zákaznickém centru Zbrojovky (ulice Srbská) dvě hodiny před utkáním.

Plánek brněnského stadionuPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies