oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Informace pro fanoušky mířící do Mladé Boleslavi

15.08.2018, autor Redakce
Opava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava v pátém kole FORTUNA:LIGY na stadionu Mladé Boleslavi přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací.

Utkání je vyhodnoceno jako rizikové. Na stadion nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, jakékoli zbraně, vlajkové tyče, atp. Při vstupu se realizují standardní bezpečnostní prohlídky, v souladu s metodikou FAČR a LFA platí před, při i po utkání zákaz používání jakékoli pyrotechniky. V případě použití pyrotechniky bude s ohledem na zajištění bezpečnosti aktivně reagovat hasičská jednotka. Použití pyrotechniky je porušením Návštěvního řádu stadionu.

Osoby, které nějakým způsobem poruší Návštěvní řád Městského stadionu, nebudou vpuštěny na stadion nebo budou vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného.

Návštěvníci utkání se koupí vstupenky zavazují dodržovat Návštěvní řád stadionu.

Všem divákům je doporučen včasný příchod na Městský stadion. Kvůli pečlivým kontrolám při vstupu do areálu a sektorů se totiž mohou tvořit fronty. Celý stadion je kamerově monitorován včetně vstupu i obou sektorů M a N. Bezpečnost v sektoru hostů zajišťuje 40 pracovníků bezpečnostní agentury GAPA a Policie ČR.

Přístupová a odchozí trasa do sektoru hostů vede z ulice Jiráskova. Na stadion vede do sektoru hostů speciální vchod, u vstupu do areálu je k dispozici jedna pokladna. Do sektoru hostí vedou dva samostatné vstupy. Kapacita sektoru hostů je 600 míst. Stadion se otevře hodinu a půl před výkopem utkání, tj. v 15.30. V hostujícím sektoru bude k dispozici stánek s občerstvením i WC pro muže a ženy.