oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.4., 27.kolo
SFC Opava 
od  
 Bohemians 1905
Top4Football

Top4Football – partner kompletního vybavení SFC

29.10.2018, autor Klub
Opava – Je nepochybné, že za výsledky a výkony opavských fotbalistů stojí nesmírné množství práce. Nejedná se však pouze o práci samotných hráčů a realizačního týmu. Na chodu klubu se podílí nespočet lidí, kteří se tak snaží umožnit celému týmu, aby se mohl plně soustředit na to, co umí nejlépe – na fotbal.

K tomu patří i zajišťování kompletního vybavení pro hráče a realizační tým. Jsme velice rádi, že v tomto ohledu se můžeme plně spolehnout na společnost Top4Football, která je naším dlouholetým servisním partnerem značky Nike.

Top4Football patří k nejlepším fotbalovým speciálkám v Evropě. Stará se jak o jednotlivce, tak o celé kluby jako je tomu v našem případě. Odlišuje je především široký sortiment toho nejmodernějšího fotbalového vybavení nejvyšší kvality, profesionalita a individuální přístup.

Jejich zkušený tým má na starosti zajišťování našich zápasových dresů a tréninkového vybavení včetně potisků, míčů, nebo i vycházkových soustav. Spolupráce obnáší i plný servis, v jehož rámci se můžeme na Top4Football obracet s jakoukoliv prosbou. Získáváme tak maximální pohodlí a zázemí na špičkové úrovni, které nás jako klub posouvá na další úroveň.

Vážíme si této spolupráce a věříme v další společně strávené roky s Top4Football.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies