oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka je opět tady! Zapojte se do ní s námi

18.11.2018, autor Redakce
Opava – Ani letos Slezský FC ve spolupráci s primářkou dětského oddělení Slezského nemocnice v Opavě MUDr. Dagmar Prejdovou nevynechá tradiční mikulášskou nadílku pro děti.

„Jde o tradiční dlouholetou akci, o které už mají lidé povědomí. Znovu bychom chtěli malým pacientům zpříjemnit pobyt v nemocnici. Budeme rádi, když se k nám připojí i fanoušci a před zápasy se Spartou a Slavií přinesou jakékoliv drobné dárečky pro děti,“ řekl sekretář Slezského FC Lumír Sedláček.

Co se bude na dětském oddělení Slezské nemocnice hodit? „Dětem jistě udělají radost například pastelky, fixy, omalovánky, stavebnice či hry,“ dodává Sedláček s tím, že plyšáky ale příznivci nosit nemají.

Sběrné místo bude připraveno ve fanshopu před domácími zápasy se Spartou (středa 28. listopadu) a Slavií (pondělí 3. prosince), hráči SFC poté osobně předají dárečky malým pacientům. Slezský FC společně s fanoušky podporuje dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě touto sbírkou již téměř deset let.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies