oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Autogramiáda SFC

Opavští fotbalisté rozdali podpisy a přispěli na dobrou věc

16.11.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC sice mají reprezentační přestávku, v pátek si ale někteří z nich střihli přípravný zápas s Karvinou a následně fanouškům rozdali podpisy v obchodním centru Breda & Weinstein.

V Bredě totiž mediální partner SFC zorganizoval tradiční Kabelkový veletrh, který měl charitativní podtext. Jeho výtěžek totiž putuje na pomoc malému Přemečkovi Ulmanovi z Uhlířova, který trpí spinální svalovou atrofií. Jeho osud není lhostejný ani fotbalistům Slezského FC, kteří se rozhodli Přemečkovi věnovat finanční dar.

„Opavští fotbalisté podporují naše akce pravidelně a patří jim za to stejně jako celému klubu velký dík. Velice si ceníme i jejich finančního příspěvku na pomoc Přemečkovi Ulmanovi. Přispěla i stará garda Opavy, která vybrala peníze na své tradiční zabijačce, a oddíl TJ Sokol Štěpánkovice nám věnoval dobrovolné vstupné z přípravného utkání mezi Slezským FC a Karvinou,” pochvaluje si šéfredaktor Opavského a hlučínského Deníku Roman Brhel.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies