oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Rozhovor – Tomáš Jursa

Tomáš Jursa před Spartou: Dokážeme hrát s kýmkoliv

27.11.2018, autor Redakce
Zlín – Utkání ve Zlíně opavskému týmu nevyšlo. Slezský FC prohrál s domácím Fastavem 0:2. Nyní už má ale výběr trenéra Ivana Kopeckého před sebou novou výzvu. V osmifinále MOL Cupu hostí Slezané pražskou Spartu.

Zlínská Letná v sobotu Opavě nesedla. „Měli jsme špatné vstupy do obou poločasů. Dlouho nám trvalo, než jsme rozjeli, ale ani tak to nebylo ono. Domácí byli herně lepší a zaslouženě vyhráli,“ uznal opavský záložník Tomáš Jursa.

Sám ale nepodal až tak špatný výkon. Statistiky jasně ukázaly, že byl nejaktivnějším opavským střelcem na Dostálovu bránu. „Co z toho, když jsem nedal gól. Hlavně třetí střela mě mrzela. Chybělo deset centimetrů, abych trefil bránu,“ smutnil devětadvacetiletý fotbalista.

Utkání v Baťově městě se Opavě nepovedlo. „Musíme zvednout hlavu a jít dál. Máme před sebou další zápasy,“ podotkl Jursa.

Ten nejbližší už ve středu. „Jo, když dorazí Sparta, Plzeň nebo Slavia, vždy je to pro všechny svátek. Přeji si, co nejvíce diváků, aby byli naším dvanáctým hráčem,“ řekl opavský záložník. „Doma dokážeme hrát s kýmkoliv. Na utkání se všichni moc těšíme,“ uzavřel.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies