oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Na Mladou Boleslav za 80! Předprodej už běží

02.12.2018, autor Redakce
Opava – Fotbalisty Slezského FC čeká závěrečné utkání podzimní sezony FORTUNA:LIGY v sobotu 15. prosince na opavském stadionu v Městských sadech, kde se střetnou s Mladou Boleslaví. Vstupenky si můžete od dnešního dne zakoupit v předprodeji.

Cena vstupného byla rozdělena do dvou úrovní podle atraktivity soupeře a také do tří časových vln před utkáním. Do první skupiny atraktivity jsou zařazeni tito soupeři: AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FC Baník Ostrava a SK Sigma Olomouc. Mladá Boleslav ovšem spadá do druhé skupiny, níže tedy předkládáme přesný harmonogram prodeje tohoto "koše" atraktivity.

Harmonogram prodeje vstupenek na utkání s Mladou Boleslaví

1. časová vlna (14 – 7 dní před utkáním) – předprodej 2. – 8. prosince 2018
Tribuna A130 Kč
Tribuny F, G, H80 Kč
2. časová vlna (6 dní – 1 den před utkáním) – předprodej 9. – 14. prosince 2018
Tribuna A160 Kč
Tribuny F, G a H110 Kč
3. časová vlna v den utkání – pokladny 15. prosince 2018
Tribuna A190 Kč
Tribuny F, G a H140 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti ve věku 6-12 let, starobní důchodci)90 Kč

ZTP – zdarma
ZTP/P a děti do 6 let – zdarma

Držitelé průkazu ZTP/P mohou navštěvovat utkání s 1 doprovodem (doprovod vstupné – 50 Kč), děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Ceny jsou platné pouze pro zápasy nejvyšší domácí soutěže.

Kde zakoupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit online v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v pobočce cestovní agentury Atlas zájezdů (bývalý Čedok) na opavském Horním náměstí 3, v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Koupit vstupenky on-line »

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 90 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

Plán stadionu



Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies