oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Potvrzeno: David Puškáč přestupuje do Bohemky

22.01.2019, autor Redakce
Opava – Situace ohledně budoucnosti Davida Puškáče je definitivně vyřešena, pětadvacetiletý útočník přestupuje ze Slezského FC do Bohemians Praha 1905.

V pondělí dostal David Puškáč od Slezského FC svolení k tomu, aby se mohl zapojit do přípravy Klokanů. Nyní je jeho transfer do pražského klubu definitivně dotažen.

„Mohu potvrdit, že došlo k dohodě obou klubů a David Puškáč přestupuje do Bohemians Praha 1905. Jsme rádi, že jsme se s Bohemkou rychle domluvili na podmínkách transferu,“ řekl generální manažer Slezského FC Opava Alois Grussmann.

Davida Puškáče si Slezský FC vyhlédl před dvěma roky v třetiligových Petřkovicích a dal mu možnost vrátit se do profesionálního fotbalu. Vytáhlý útočník se dvanácti góly podílel na postupu SFC do nejvyšší soutěže. V aktuálním ročníku FORTUNA:LIGY sehrál v dresu Opavy 11 utkání a vsítil dvě branky.

Jde o druhý odchod kmenového hráče Opavy v zimní přestávce. Už na začátku ledna náš klub opustil Nemanja Kuzmanović, který za Slezský FC odehrál 19 utkání v nejvyšší soutěži s pěti vstřelenými góly a dalších 108 druholigových zápasů s bilancí 40 nastřílených branek.

Slezský FC Opava oběma hráčům děkuje za odvedené služby pro náš klub a přeje jim hodně štěstí a zdaru v další kariéře.