oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 12.8., příp.
Rapid Vídeň 
od 17:00
 SFC Opava
Rozhovor – Tomáš Smola

Hráli jsme jako důchodci, zuří Smola. Fanouškům se omlouvá

10.03.2019, autor Redakce
Opava – Vstřelil už sedmou branku v probíhající sezoně, jenže Tomáš Smola z ní měl pramalou radost. Slezský FC totiž ztratil výborně rozjetý duel se Slováckem, a nakonec mohl být rád za bod.

„Špatně se mi hledají slova, protože bych byl hrozně sprostý. Od nás je to málo. Hrajeme prvních dvacet a posledních patnáct minut. Hrajeme proti deseti a místo toho, abychom dali gól na 2:0, hrajeme bohémsky a pohodově,” nechápe opavský útočník.

Přitom start měla Opava parádní. Po necelé půlminutě vedla díky trefě Stáni, od 21. minuty hrála proti deseti, zápas však ke kýženému vítězství nedotáhla.

„Začátek byl z naší strany dobrý. Od červené karty jsme ale hráli jak důchodci. Nikdo se nerozbíhal, hráli jsme do nohy a měli jsme laciné ztráty,” kroutí hlavou Smola. „Všechno vyvrcholilo dvěma góly mezi minutou, nebo dvěma. Bylo to málo, prostě ostuda,“ dodává.

Jak viděl svůj sedmý zásah v ligové sezoně, kterým zachránil Opavě alespoň bod? „Sim (Dominik Simerský - pozn. red.) hlavičkoval a někdo ze Slovácka míč tečoval mezi nohy gólmana, a ten mi to vyrazil přímo na hlavu. Škoda, že to nebyl gól na 2:0,” mrzí snajpra Slezského FC.

Opavští tak zapsali třetí jarní remízu a stále vyhlíží první vítězství. „Stydím se za svůj i za náš celkový výkon. Je to ostuda, jsem na nás hodně naštvaný. Omlouváme se fanouškům, kteří přišli.”



Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies