oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Souhrn středečních zápasů mládeže

10.04.2013, autor Redakce
Ve středu 10. dubna odehráli svůj zápas dorostenecké ligy starší dorostenci. Mladší dorost a všechny žákovské týmy čekaly dohrávky odložených utkání.

Dorostenci

U19: SFC Opava – Bohemians Praha 1905 0:1

„Byl to zápas vyrovnaný jak na šance, tak i na penaltové situace, z nichž byla nařízena pouze jedna. Jinak se potvrdilo to, co jsme čekali. Bylo to obrovsky bojovné utkání, těžší než proti Spartě, nebylo to tolik fotbalové. Chyběla nám bojovnost v ofenzivě,“ řekl po utkání trenér Vladimír Skalba. (...více zde)

U17: 1.SC Znojmo – SFC Opava 0:2
Branky SFC: Košárek 2.

„Po zápase s HFK Olomouc, v němž jsme doplatili na neproměňování šancí, bylo v týmu napětí a respekt ze silného soupeře. Naše předzápasová příprava měla proto mnoho aspektů zaměřených právě k přetransformování onoho napětí k touze po vítězství,“ řekl po zápase Pavel Vaigl.

„V utkání jsme se prezentovali vysokým fyzickým nasazením a disciplinovanou taktickou hrou. Celý tým má mou poklonu zvláště za to, že i když se potýkáme s pěti nedoléčenými zraněními našich hráčů, tak se dokážeme semknout ke skvělému výkonu,“ dodal trenér opavské sedmnáctky. (...více zde)

U16: 1.SC Znojmo – SFC Opava 2:1
Branky SFC: Adamovský.

Žáci

U15: SK Hranice – SFC Opava 2:3
Branky SFC: Vrána 2, Stuchlík.

Jan Doseděl zápas zhodnotil takto: „Úvod utkání vyzněl kvůli velmi laxnímu přístupu našich hráčů jednoznačně ve prospěch domácích. Ti už v osmé minutě vedli 2:0, a to ještě jednu z velkých příležitostí nevyužili. V následujících minutách jsme pak začali konečně hrát a ještě do poločasu skóre vyrovnali.“

„Druhý poločas pak byl otázkou dobývání branky domácích, což se nám nakonec podařilo. Výkon, který však hráči předvedli, nebyl vůbec dobrý a většina hráčů k utkání přistoupila s velkou mírou podcenění a nesoustředěnosti,“ upozornil trenér SFC Opava U15. (...více zde)

U14: SK Hranice – SFC Opava 1:3
Branky SFC: Hartmann, Fusek a Šefčík.

„Dnes jsme sice vyhráli 3:1, ale náš výkon nebyl zdaleka ideální. Zejména první poločas byl z naší strany špatný, nechtěli hrát a vázla nám kombinace. Po několika našich šancích jsme se sice dostali do vedení, ale Hranice stačily do poločasu vyrovnat. Nutno dodat, že i soupeř měl ještě dvě velice dobré šance,“ řekl o první půli asistent trenéra Radim Maloch.

„Do druhého poločasu jsme prostřídali a náš výkon se zlepšil, přestali jsme kazit a vytvořili si mnoho gólových šancí, ovšem dali jsme z nich pouze dvě branky. Celkově jsme vyhráli zaslouženě, ale do dalších zápasů budeme chtít náš výkon o hodně zlepšit a také zlepšit produktivitu v zakončení,“ dodal Radim Maloch. (...více zde)

U13: SFC Opava – SK Hranice 10:4
Branky SFC: Harazim 2, Skopalík 2, Veselý, Souček, Bitomský, Červeňák, Koschatzký, Kovalčík.

„Dnes bez ohledu na výsledek nemůžeme být s výkonem spokojení. Chyběl nám elán a chuť hrát. K tomu jsme ještě předvedli festival zahozených šancí. Přesto bych rád vyzdvihl výkon čtyř hráčů, kteří dnes všechny ostatní na hřišti zastínili rozdílem třídy. Filip Souček, Štěpán Harazim, Adam Dostál a hlavně kapitán Martin Kovalčík byli dnes opravdu vynikající. Doufám, že si z toho ostatní vezmou příklad,“ poznamenal po utkání Jan Hruška. (...více zde)

U12: SFC Opava – SK Hranice 20:1
Branky SFC: Ščudla 4, Stuchlík 2, Krajíček 2, Buga 2, Guzan 2, Žmolík, Návrat, Gorčica, Slavík, Dušek, Goněc, Janjuš, Šafarčík. (...více zde)

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava