oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 1
SFC Opava 0
pátek 19.8., 4.kolo
SFC Opava 
18:00
 Vyškov

Informace pro fanoušky mířící do Ďolíčku

22.05.2019, autor Redakce
Opava – Opavští fotbalisté uzavřou probíhající ročník FORTUNA:LIGY na stadionu v Ďolíčku, kde v sobotu 25. května od 17 hodin, sehrají utkání s Bohemians Praha 1905. Níže přinášíme souhrn bezpečnostně-organizačních informací ze strany domácího klubu.

Utkání je ze strany našeho klubu a všech bezpečnostních složek hodnoceno jako utkání středně rizikové.

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na Východní tribuně, sektor „D“ s přístupem / odchodem z / do ulice Sportovní (od křižovatky s Vršovickou ul.) pouze vchodem č. 2 (viz. přiložený plánek). V případě, že v předprodeji v Opavě se nevyprodají všechny lístky, bude na tomto vstupu v provozu pokladna.

Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech. Dále budou prováděny i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou.

Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Sektor je vybaven třemi velkoplošnými vraty a jednou brankou, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně PČR. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Kapacita sektoru je 250 míst.

Prostor je monitorován kamerovým systémem, záznam z tohoto zařízení slouží k usvědčení výtržníků na stadionu. Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 60 minut před začátkem utkání. Umístění vlajek musí být v souladu s pokyny naší pořadatelské služby tak, aby nezakrývaly reklamy kolem hrací plochy.

Jak se dostanete do Ďolíčku?

MHD: tramvaj číslo 6, 7, 24 - zastávka Bohemians, 4, 22 - zastávka Vršovické náměstí; autobus číslo 124, 139 - zastávka Bohemians, 101 - zastávka Koh-i-noor, 193 - zastávka Nádraží Vršovice.
Automobil: z centra 10 min jízdy do čtvrti Vršovice, parkování pouze v přilehlých ulicích.
Vlak: nejbližší vlakové nádraží Praha-Vršovice, dále pěšky 10 minut na východ po ulici Vršovická nebo tramvaje 6, 7 a 24 na zastávku Bohemians.

.

Plán stadionu

Stadion na mapě