oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od  
 SFC Opava
Poděkování SFC

Poděkování Slezského FC Opava

13.06.2019, autor Klub
Opava – Fotbalová sezona 2018/2019 je u konce a Slezský FC Opava by u této příležitosti rád poděkoval všem svým partnerům, příznivcům, hráčům, trenérům, spolupracovníkům i okolním fotbalovým klubům.

„V první řadě bych rád poděkoval hráčům, trenérům a realizačnímu týmu našeho A-mužstva za velmi dobrou práci a úspěšnou záchranu nejvyšší soutěže. Děkuji i městu, které na svém zastupitelstvu schválilo přihlášku do první ligy, a tak se v Opavě stále může hrát FORTUNA:LIGA. Srdečně gratuluji dorostencům, kteří si nedávno zajistili postup do celostátní dorostenecké ligy,“ říká sportovní manažer Slezského FC Alois Grussmann.

„Za významnou podporu děkuji všem našim klubovým partnerům a věrným fanouškům za sportovní povzbuzování. Velký dík patří i všem zaměstnancům a spolupracovníkům, kteří se podílí na chodu našeho klubu a svědomitě o něj pečují,“ dodává Grussmann.

Sportovní sekretář Lumír Sedláček: „Poděkování patří také všem středním školám v Opavě, našim partnerským školám OA a SoŠL Opava a ZŠ Kylešovice, p. Bendíkové ze Střední zdravotnické školy v Opavě za ochotu se zdravotnickou pomocí při utkáních mládeže, slečnám B. Schaffartzikové a A. Komendové, klubům, které nám zpřístupnily hrací či tréninkové plochy – TJ Sokol Štěpánkovice, SK Viktorie Chlebičov, TJ Sokol Služovice, FK Velké Hoštice, TJ Slavia Malé Hoštice, FK Slavia Opava a všem funkcionářům za konstruktivní přístup při řešení přestupů v mládežnických kategoriích. Doufám, že nás podobná vynikající spolupráce čeká společně také v následujících letech. Všem přeji příjemně strávený letní čas.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies