oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Změny pravidel? Hráči a trenéři absolvovali školení

06.07.2019, autor Redakce
Opava – V pondělí 1. července vešly v platnost četné změny pravidel, které na svém zasedání ve skotském Aberdeenu schválila mezinárodní pravidlová komise IFAB.

Aby z některých změn nebyli během soutěžních utkání překvapeni, absolvovali fotbalisté A-mužstva včetně realizačního týmu a mládežnických trenérů sezení, kde jim byl prezentován výklad pravidel fotbalu platných od 1. července 2019.

Všechny podstatné změny účastníkům sobotního sezení názorně ukázal Mgr. Radim Dresler, lektor pravidel FAČR. „Novinky v pravidlech jsme mohli zaznamenat už během mistrovství světa žen. Hráči se o změny zajímali, vše jim bylo důkladně vysvětleno. Na závěr prezentace se rozjela plodná diskuze, během níž hráči i trenéři dostali odpovědi na řadu svých dotazů,“ popisuje vedoucí mužstva Jaroslav Rovňan.

Pro fanoušky, kteří by si rádi prostudovali nová pravidla, přinášíme ke stažení podrobný souhrn všech změn a vysvětlení Pravidel fotbalu pro SR 2019/2020 (formát .pdf) »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies