oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
FK Teplice 2
Slezský FC Opava 2
středa 3.6., 27.kolo
SFC Opava 
od 18:00
 Bohemians 1905
Valná hromada spolku

Valná hromada zapsaného spolku SFC Opava

12.07.2019, autor Klub
Opava – Ve čtvrtek proběhla valná hromada Slezského FC, z. s., jejíž součástí byla i volba nových členů výboru a rozhodčí komise.

Činností Slezského FC Opava, z.s. je podpora mládeže a mládežnických celků Slezského FC Opava. Na čtvrteční valné hromadě byla schválena výroční zpráva za rok 2018 a účetní závěrka za tentýž rok. Důležitou součástí valné hromady byla volba nových členů výboru a rozhodčí komise.

Za členy zapsaného spolku byli na valné hromadě zvoleni Vlastimil Harazim, Jaroslav Rovňan a Vladimír Schreier. Do rozhodčí komise byli zvoleni: Šárka Dubilová, Martin Koky a Petr Machovský. V nejbližších dnech proběhne zasedání výboru a rozhodčí komise, kde dojde k volbě předsedy těchto orgánů.

Všichni členové zapsaného spolku děkují odstupujícím členům výboru a rozhodčí komise za jejich práci pro opavskou fotbalovou mládež.

Výroční zprávu spolku za rok 2018 si můžete stáhnout ve formátu .pdf »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies