V zápase reprezentací do 18 let bylo úspěšnější Polsko

18. 4. 2013

Na stadionu v Městských sadech v Opavě se konalo mezinárodní přípravné utkání výběrů do 18 let, v němž se tým České republiky střetl s Polskem.

Toto utkání se hrálo v rámci dvojzápasu, v prvním střetnutím vyhrálo Polsko 1:0. Odveta v České republice skončila taktéž vítězstvím polského týmu.

Hosté se rychle dostali do dvoubrankového vedení, v závěru prvního poločasu snižoval povedenou trefou z trestného kopu Daniel Holzer. V druhé půli branka nepadla a polský tým si svou výhru uhájil.

Česká republika U18 – Polsko U18 1:2 (1:2)
Branky: 45. Holzer – 2. Lazaj, 18. Dživigala. Rozhodčí: Proske – Kotík, Tacina. ŽK: Dživigala, Kort, Dziemidowicz. Diváci: 623.

Česká republika: Švec – Kadlec (83. Hodač), Ševčík, Hůlka, Kratochvíl – Prosek, Michna (66. Fundal) – Matoušek, Richter (74. Půda), Holzer – Kurušta (46. Janečka). Trenér Josef Csaplár.

Polsko: Kuchta (46. Pogorzelec) – Žebrowski, Klemenz, Dawidowicz (46. Žemlo), Kun (46. Dziemidowicz) – Dživigala (46. Jaroch), Mroczkowski (62. Rudol) – Lazaj, Kowalczyk (59. Kugiel) – Formella – Tomasiewicz (46. Kort). Trenér Marcin Sasal.

Další informace a fotografie naleznete na webu Deníku.