oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Opava hostí Teplice. Už potřebujeme vyhrát, tvrdí Dvorník

03.10.2019, autor Redakce
Opava – Do slezské metropole míří Teplice. Tým, který v posledních šesti zápasech neprohrál. Navíc se jim probudil kanonýr. V dobré střelecké formě se nachází Jakub Mareš, jenž se v probíhající sezoně trefil již pětkrát. Velké nebezpečí hrozí také od Jakuba Řezníčka.

„Teplice se zvedly. Jsou schopny hrát ve více rozestavení,“ vypozoroval opavský trenér Josef Dvorník. „Navíc se jim probudil střelec,“ narážel na zkušeného kapitána Jakuba Mareše, který poslední roky strávil na Slovensku a v Polsku.

Opavští chtějí za každou cenu uspět. „Toužíme po třech, ale hlavně je potřebujeme,“ konstatoval aktuální šéf opavské lavičky. Slezané jdou do utkání téměř v kompletním složení, na lavičce by mohl být přípraven i Petr Zapalač. Mimo hru zůstávají Endy Opoku Bernadina a Václav Juřena.

Vstupenky na utkání s Teplicemi »

V sestavě by neměl po karetním trestu chybět zkušený záložník Pavel Zavadil. Právě standardní situace v jeho podání by mohly být opavským klíčem k úspěchu. „Průběžně je pilujeme. Je to pro nás obrovská pomoc. Navíc Pavel je zahrává velmi dobře. V tomto směru se dařilo i Tomáši Jursovi v Karviné. Bohužel my zaostáváme v náběhu, musíme být důraznější, více se při nich sebeobětovat,“ nabádá Josef Dvorník.

Sobotní utkání má výkop v 16.30 hodin.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies