oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Vstupné bude levnější, na Jablonec a Spartu se chystá výhodný balíček

17.10.2019, autor Redakce
Opava – Vedení Slezského FC se do konce podzimní části sezony vrací původnímu modelu ticketingu na základě atraktivity soupeře. Zároveň dochází ke zlevnění vstupenek. Na pohárový duel s Jabloncem a ligový šlágr s pražskou Spartou navíc můžete získat lístky ve výhodném balíčku.

„Rádi bychom na náš stadion přilákali více diváků, proto jsme se rozhodli snížit cenu vstupenek. Zároveň se vracíme k osvědčenému modelu prodeje lístků na základě atraktivity soupeře,“ vysvětluje technický ředitel Slezského FC Jaroslav Rovňan.

Výhodný balíček on-line »

Na pohárové utkání s Jabloncem (úterý 29. října, 16.00) a ligový zápas s pražskou Spartou (neděle 3. listopadu, 17.00) si můžete zakoupit zvýhodněný balíček vstupenek, tzv. dva v jednom.

Lístky na tribunu A stojí 300 Kč, vstupenky na tribuny F, G, H jsou k mání za 250 Kč. Zakoupením balíčku tak můžete navštívit oba výše uvedené zápasy Slezského FC s výraznou slevou. Balíček můžete získat od pátku 18. října do úterý 29. října on-line prostřednictvím Ticketportalu či ve fanshopu během jeho otevírací doby.

I. skupina dle atraktivity soupeře (AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FC Baník Ostrava a SK Sigma Olomouc)

1. časová vlna (14 – 4 dny před utkáním) – předprodej
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G, H160 Kč
2. časová vlna (3 dny – den utkání) – předprodej / pokladna
Tribuna A260 Kč
Tribuny F, G a H210 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti 6-12 let a starobní důchodci)100 Kč

II. skupina atraktivity – ostatní soupeři

1. časová vlna (14 – 4 dny před utkáním) – předprodej
Tribuna A160 Kč
Tribuny F, G, H110 Kč
2. časová vlna (3 dny – den utkání) – předprodej / pokladna
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G a H160 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti 6-12 let a starobní důchodci)100 Kč

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna – Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 100 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

ZTP – zdarma
ZTP/P a děti do 6 let – zdarma
Držitelé průkazu ZTP/P mohou navštěvovat utkání s 1 doprovodem (doprovod vstupné – 50 Kč), děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Ceny jsou platné pouze pro zápasy nejvyšší domácí soutěže.

Plán stadionuPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies