oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Opava míří do Ďolíčku, kde chce loupit

18.10.2019, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC Opava jsou sice poslední, ale aktuální stav chtějí změnit, a to už v nedělním duelu ve vršovickém Ďolíčku, kde je čeká domácí Bohemka. Trenér Josef Dvorník bude postrádat vykartovaného Mondeka a zraněného Opoku.

„Až na dvě absence jsme kompletní. Sestavu v hlavě mám, oproti Teplicím k menším změnám dojde, ale více neprozradím,“ pousmál se tajemně Josef Dvorník. „Bohemka dává doma do hry hodně energie, je u ní vidět extrémní soubojovost. Ale té se dokážeme vyrovnat, ba ji v ní můžeme ještě předčit,“ podotkl jednačtyřicetiletý trenér.

Klokany nově vede Luděk Klusáček. „Neočekávám, že by nový trenér sáhl k extrémním změnám, hráče má stejné. Praktikují hru se třemi stopery, což sami z vlastní zkušenosti známe,“ poznamenal Josef Dvorník.

Opava má zatím nejhorší útok v soutěži, navíc ji děsí černá série bez vítězství. „Hráčům jsem řekl, že mě nezajímá série zápasů, co jsme nevyhráli. Pro mě je hlavní, co předvedeme na hřišti, chci aby v naší hře byly věci, na kterých pracujeme v tréninku,“ přeje si bývalý ligový obránce.

„Během reprezentační pauzy jsme hodně pracovali na zakončení, jak v boxu, tak nad ním. Věřím že se to promítne v nedělním zápase a dáme více než jednu branku,“ vzhlíží k nedělnímu duelu Josef Dvorník.

Nedělní utkání začíná v 15.30 hodin.

Jak se dostanete do Ďolíčku?

V neděli bude posílen vlakový spoj na utkání i zpět. Vlak vyrazí z Opavy v 9.42 hodin s cílovou stanicí Praha – Vršovice, kam dorazí zhruba o půl druhé. Posílený zpáteční spoj vyjede ze stejné stanice po 18. hodině.

MHD: tramvaj číslo 6, 7, 24 - zastávka Bohemians, 4, 22 - zastávka Vršovické náměstí; autobus číslo 124, 139 - zastávka Bohemians, 101 - zastávka Koh-i-noor, 193 - zastávka Nádraží Vršovice.
Automobil: z centra 10 min jízdy do čtvrti Vršovice, parkování pouze v přilehlých ulicích.
Vlak: nejbližší vlakové nádraží Praha-Vršovice, dále pěšky 10 minut na východ po ulici Vršovická nebo tramvaje 6, 7 a 24 na zastávku Bohemians.

Plánek stadionu

Stadion na mapěPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies