oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Stará garda je připravena: Odhalila i sestavu

20.12.2019, autor Redakce
Opava – Vánoční zápas se blíží a stará garda Slezského FC Opava je před tradiční exhibicí v dobrém rozmaru. „Jako jedno z mála mužstev můžeme říct sestavu a taktiku na utkání už předem,“ směje se manažer týmu a autor historicky první ligové branky Radomír Prasek.

„Cílem je bavit diváky, nezranit se, dát minimálně o gól víc než soupeř, a pokřtít tak vítězně nové dresy a hlavně se potkat po utkání u jednoho stolu a pivečka. Samozřejmě dojde na tradiční hecování, vždyť některé kluky uvidíme po dlouhé době. A tak nás bude zajímat, zda utkání bude sledovat víc diváků než na Julisce, což nám řekne Radek Havala, o tom, jaká alchymie se skrývá za nádherným trávníkem Městského stadionu nám poví Mirek Bedrich, a kdy konečně vyhraje Velkou Pardubickou prozradí náš host v sestavě Marek Stromský,“ naznačuje možná témata debat manažer staré gardy.

Účast přislibil i bývalý trenér Petr Žemlík, což fanoušky jistě potěší. „Tentokráte jsme si vybrali mužstvo Old Boys KS Unia Ratiboř, výběr partnerského města Opavy. Bude to pro nás nová zkušenost a jsme za ni rádi. Závěrem chci všechny pozvat na fotbal hraný s radostí, byt již v pomalejším tempu, než byli fanoušci zvyklí z dob Kaučuku. Největší radost nám ovšem udělá ihned po utkání předání šeku Martinu Vožníkovi,“ dodává Radomír Prasek.

Zápasová nominace

Sestava SFC Opava, 1. poločas: Volný (Axmann) – Pospěch, Půda, Černín, Havala, Harazim, Partyš, Grussmann, Musila, Vožník, Rozhon.

2. poločas: Volný (Axmann) – Christoph, Farský, Jašek, Hadaščok, Pospěch, Hampel, Klajmon, Sedláček, Prohászka, Stromský.

Trenér: Petr Žemlík.
Vedoucí: Ivan Bartošík.
Realizační tým: Miroslav Bedrich, Oldřich Šafránek, Jindřich Pardy.
Manažer týmu: Radomír Prasek.

Zdravotní indispozice, tresty za ŽK: Petr Souček, Daniel Kutty, Martin Komárek, Kamil Vrba, Roman Hendrych.
Nehrající kapitán: Petr Bonduelle Deseyve.