oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Úvodní slovo ředitele Slezského FC Opava

16.02.2020, autor Klub

Vážení fanoušci a fanynky Slezského FC,
rád bych Vás co nejsrdečněji přivítal ve druhé části soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Ve chvíli, kdy čtete tyto řádky, pro Slezský FC Opava začíná ostrý půlrok, který bude klíčový pro další směřování celého klubu. Čeká nás náročný úkol – chceme udržet Opavu v nejvyšší soutěži, kam náš klub bezesporu patří.

Během zimní přestávky především Lojza Grussmann intenzivně pracoval na posílení a doplnění našeho kádru na pozicích, kde jsme cítili nedostatky. Tým prošel řadou změn a věřím, že na jaře ukáže svou sílu.

V tuhých záchranářských bojích ovšem nerozhodují jen fotbalové dovednosti, ale i ochota jít přes překážky, touha rvát se o každý míč a psychická odolnost. K tomu nutně potřebujeme i Vás – skvělé fanoušky, kteří klukům na hřišti mohou svým povzbuzováním dodat sílu navíc.

Vaše podpora je pro nás naprosto stěžejní. Dobře víme, že se na Vás můžeme spolehnout v časech dobrých i zlých. Že s námi budete rádi oslavovat výhry, ale dokážete nás podpořit a podržet i ve chvílích, kdy se nedaří. Zkrátka, že za námi budete vždy stát bez ohledu na výsledek a dění na hřišti.

Toho si všichni v klubu velice vážíme a zároveň je to pro nás i obrovský závazek. Nejste žádným dvanáctým hráčem, ale hráčem číslo jedna – naší klíčovou oporou. Protože jak zpíváte ve své nádherné písni: „dokud jste Vy, tak nevyblednou dresy!“

Neumím Vám zaručit, že se v nejvyšší soutěži udržíme, byť bych si to velice přál. Mohu Vám ale slíbit, že na hřišti necháme duši, budeme se rvát do poslední chvíle a uděláme všechno pro to, aby byl Slezský FC dál prvoligový.

S úctou
Jaroslav Rovňan, ředitel Slezského FC Opava