oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
Vyjádření SFC

Vyjádření Slezského FC Opava

25.05.2020, autor Klub
Opava – Slezský FC Opava se distancuje od informací uvedených v médiích a důrazně odmítá jakékoliv spekulace týkající se možného ovlivnění přípravného utkání s Vítkovicemi.

„Jsme rozhořčeni, že toto podezření je spojováno se Slezským FC Opava. Zaráží nás, že pokud takové podezření existuje, dozvídáme se o něm poprvé až z médií. Situaci bereme vážně, jsme plně otevřeni komunikaci a budeme ve všech směrech nápomocni případnému vyšetřování. Jsme připraveni poskytnout také videozáznam utkání či jakékoliv další potřebné informace. Klub toto podezření poškozuje v očích našich partnerů, fanoušků a široké veřejnosti,“ říká ředitel Slezského FC Jaroslav Rovňan.

Opavský klub jednoznačně podporuje iniciativu a doporučení ze strany Fotbalové asociace ČR, která všechny profesionální kluby v souvislosti s obnovenou možností odehrát přátelská utkání upozornila na zvýšenou hrozbu různých snah o ovlivnění utkání za sázkovými účely.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies