oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Miniškolička SFC

Miniškolička má za sebou dva povedené turnaje

25.06.2020, autor Redakce
Opava – O minulém víkendu se fotbalová Miniškolička Slezského FC Opava kategorie U7 zúčastnila dvou turnajů – to v sobotu ve Slavkově a v neděli v Bolaticích.

Děti chodí na tréninky opravdu v hojném počtu, a tak byla vytvořena dvě mužstva. Každé z nich jelo za odměnu na jeden z těchto turnajů. Pro naše děti šlo o teprve druhou konfrontace na turnajích, bylo celkově zajímavé sledovat, jakým způsobem se jednotlivá mužstva v této kategorii šesti a sedmi letých prezentují. Některá nás mile překvapila, některá méně.

Na našich hráčích bylo krásné vidět, jak dokáží přenést získanou radost z fotbalu doplněnou o své individuální výkony získané z tréninků. Ty pak spojili jako správný tým v soudržnost a makali jeden za druhého. Odměnou jim byly krásné kombinační akce spojené s potleskem nejen jejich rodičů.

„Velmi rád bych touto cestou poděkoval panu Michalu Gavendovi ze Slavkova a panu Davidu Steffkovi z projektu Grassroots OFS Opava, kteří tyto krásné turnaje organizovali. Člověk si to v dnešní uspěchané době vůbec neuvědomuje, ale měli bychom ocenit jakoukoliv ochotu a snahu lidí pro děti vůbec něco zorganizovat a věnovat se jim. Není přece lepší investice než právě do „našich“ dětí,“ řekl asistent trenéra opavské fotbalové Miniškoličky Václav Sigmund. Spolu s ním se dětem věnují jako hlavní trenér Lumír Sedláček a asistent Václav Hájek.

Miniškolička zakončila sezonu ve středu na umělce v areálu SFC Opava, kde si děti zahrály duel proti svým rodičům. Po jeho konci obdrželi hráči malé překvapení na památku.

Na snímku zleva: Václav Sigmund (trenér), Matyáš Cikánek, Matyáš Montag, David Balhar, Adam Franěk, Simon Štefela, Gabriel Kůrka, Jonáš Peterek, Matyáš Novák, Kryštof Sigmund, Václav Hájek (trenér).

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies