oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Informace pro fanoušky

Upozornění pro diváky při utkání s Příbramí

27.06.2020, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC se v neděli od 14.30 hodin představí v důležitém duelu s Příbramí. Na stadionu bude platit speciální režim, níže zasíláme souhrn nejdůležitějších informací.

Vzhledem k mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky, Č. j.: MZDR 20588/2020-9/MIN/KAN ze dne 17. června 2020 a Protokolu zvláštních opatření pro obnovení profesionálních fotbalových soutěží v České republice platného od 22. června 2020 Vás žádáme o dodržování následujících pravidel:

Ke vstupu na stadion a do sektoru, prosím, použijte vstupy vyznačené na plánku a zdržujte se jen ve svém sektoru vyznačeném na vstupence. Pokladny stadionu budou před utkáním uzavřeny, prodej zbylých vstupenek bude probíhat ve fanshopu hodinu a půl před výkopem, tj. od 13.00 hodin.

🏟 Rozdělení stadionu na sektory

Městský stadion byl rozdělen do pěti sektorů se samostatnými vstupy, mezi kterými platí zákaz přecházení.

  • 1. sektor – tribuna A – VIP (vstup Parkhotel)
  • 2. sektor – tribuna A (sektory A1-A3, vstup vedle fanshopu)
  • 3. sektor – tribuna H (sektory H1-H6, vstup od Střelnice)
  • 4. sektor – tribuna F (sektory F1-F9, vstup přes zahradnictví, ulice U Opavice)
  • 5. sektor – tribuna G (sektory G1-G5, vstup od pokladen, ulice U Opavice)

Mezi jednotlivými sektory nelze procházet. Žádáme Vás o následující: Obsazujte pouze každou druhou sedačku a vynechávejte volnou řadu. Dodržujte zasedací pořádek a místa k sezení uvedené na vytištěné vstupence. Permanentní karty nejsou aktivní, na základě jejich předložení na stadion nebudete vpuštěni!

V celém areálu stadionu dodržujte odstup minimálně 1,5 metru s výjimkou členů jedné domácnosti. Pokud při vstupu na stadion či pohybu v areálu stadionu nelze minimální rozestup dodržet, používejte, prosím, roušku.

V případě nedodržení těchto pravidel vystavujete klub hrozbě pokuty od krajské hygienické stanice ve výši až tři miliony korun. Děkujeme za pochopení a Opavo pojďme!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies