oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 28.11., 9.kolo
Slovácko 
16:00
 SFC Opava
Utkání odloženo

V sobotu se nehraje. Utkání se Sigmou Olomouc odloženo

02.07.2020, autor Klub
Opava – Sobotní utkání 4. kola skupiny o záchranu ve FORTUNA:LIZE mezi Slezským FC a olomouckou Sigmou je odloženo na neurčito. Stejně tak se odkládají i další zápasy skupiny o záchranu.

Prodej lístků ve fanshopu je nyní pozastaven. Zakoupené vstupenky na zápas s Olomoucí zatím zůstávají v platnosti i pro náhradní termín utkání. O dalších případných krocích budeme informovat v návaznosti na následující vývoj situace.

Prohlášení LFA k případu nákazy v MFK Karviná

Ligová fotbalová asociace obdržela informaci, že v klubu MFK Karviná se potvrdilo několik pozitivních nálezů na přítomnost viru SARS-CoV-2.

Vzhledem k dalšímu postupu probíhajícího hygienického šetření byla proto na neurčito odložena všechna tři utkání skupiny o záchranu, která bylo naplánována na tuto sobotu. Nebude se hrát nejen ve Zlíně, kam měla přijet právě Karviná, ale z důvodu zachování regulérnosti soutěže jsou na neurčito odloženy také zápasy Opava – Olomouc i Příbram – Teplice. Zbývající duely o nadcházejícím víkendu ohroženy nejsou a zápasy skupiny o titul stejně jako první finále skupiny o Evropu se uskuteční ve svých stanovených termínech.

Vedení LFA bude v součinnosti s klubem hledat řešení kompletního dohrání soutěžního ročníku, což i nadále zůstává hlavním cílem vedení soutěže. O dalších krocích bude LFA i klub informovat až ve chvíli, kdy bude znám další výsledek šetření příslušné hygienické stanice.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies