oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Poslední duel sezony? Na Plzeň mohou i fanoušci bez permanentky

24.05.2021, autor Redakce
Opava – Fotbalisty Slezského FC čeká v sobotu 29. května od 17 hodin poslední utkání aktuálního ročníku FORTUNA:LIGY. Na duel s Plzní se dostanou také příznivci, kteří nevlastní permanentní vstupenku.

Získat vstupenku na sobotní utkání s Plzní »

Po poslední korekci Protokolu opatření – manuál COVID-19 se prodloužila doba platnosti testů na přítomnost onemocnění SARS-CoV-2 (v případě PCR až na 7 dní, v případě antigenního testu na 72 hodin) a rovněž se otevřela možnost vpustit na stadion také fanoušky, kteří nevlastní permanentní vstupenku. Celkem se tak sobotního utkání může přímo na Městském stadionu zúčastnit až 700 osob, kdy do této kvóty jsou započítány také všichni členové pořadatelské a bezpečnostní služby, organizačních složek, zástupci médií, atp.

Výhodu zde budou mít majitelé permanentek Patriot+, kterým garantujeme vstup na utkání. Pokud si svou vstupenku nerezervují skrz systém Ticketportal, budou si ji moci vyzvednout před utkáním u vstupu na sekretariát po předložení permanentky Patriot+.

Co potřebuji, abych se dostal na stadion?

  • platnou a vytištěnou vstupenku
  • respirátor – minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu
  • screeningový dotazník – který je nutno vyplnit před vstupem na stadion (ke stažení » dotazník ve formátu .pdf a dotazník ve formátu .docx – důrazně doporučujeme předvyplnit doma
  • a) test – u vstupu bude nutné prokázat se potvrzením o negativním výsledku PCR či antigenního testu (ne starším 7 dní v případě PCR testu, v případě antigenu ne starším než 72 hodin)
  • b) certifikát o absolvování očkování – certifikát Ministerstva zdravotnictví o provedeném a dokončeném očkování, tedy kdy od aplikace poslední dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní
  • c) doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech – doklad o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech

Vzhledem k probíhající rekonstrukci tribuny F, budou pro diváky otevřeny tribuny – A, G, a H. Permanentkář tedy nebude mít nárok na své místo uvedené na permanentce, ale bude si moci prostřednictvím aplikace Ticketportal.cz vybrat sedadlo v rámci otevřených sektorů. Co se týče vstupenek, které putují do volného prodeje, budou uvolněny místa v sektorech H3 a H4. Jednotná cena lístku je stanovena na 100,- Kč.

Získat vstupenku na sobotní utkání s Plzní »

Možnost otestování formou RT-PCR testu, případně POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nabízí například Slezská nemocnice v Opavě, laboratoř SPADIA v Opavě, pobočka Moje ambulance Opava, SZZ Krnov či Globus Ostrava.

Vstupy na stadion

  • VIP – VIP vstup od Parkhotelu
  • Média – vstup pro média na tribunu přes sekretariát
  • Tribuna A, G, H – vstup přes turnikety od Střelnice a od ulice U Opavice

Každá osoba na stadionu musí po celou dobu používat výhradně respirátor minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, zachovávat bezpečné rozestupy ob jednu řadu tak, aby mezi jednotlivými usazenými osobami byl rozestup minimálně jednoho sedadla. Zároveň platí zákaz konzumace občerstvení včetně pití na tribuně.

Zároveň Vás vzhledem k dodržení nezbytných formalit při vstupu na stadion (předložení vstupenky, screening formuláře, měření tělesné teploty a testu, dokladu o prodělání nemoci či certifikátu o očkování, atp.) žádáme, abyste na stadion dorazili s dostatečným časovým předstihem – Městský stadion bude otevřen 1 hodinu před výkopem, tedy v 16.00 hodin.

Věříme, že možnost sledovat utkání přímo na stadionu uvítáte a navzdory přísným bezpečnostním a protiepidemickým opatřením dorazíte po dlouhé době podpořit naše fotbalisty. Těšíme se na Vás.

Získat vstupenku na sobotní utkání s Plzní »