oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Štěpán Harazim míří do Hradce Králové

31.05.2021, autor Redakce
Opava – Obránce Štěpán Harazim ve Slezském FC pokračovat nebude. O jeho služby projevil zájem nováček nejvyšší soutěže z Hradce Králové, kam mladý fotbalista odchází na přestup.

Dvacetiletý bek, jenž s fotbalem začínal ve Štěpánkovicích, prošel mládežnickými výběry Slezského FC, kde zároveň poprvé nakoukl do FORTUNA:LIGY. „Na Opavu vždy budu vzpomínat jen v dobrém. Jen mě moc mrzí, že jsme se nedokázali zachránit. Vážím si šance, kterou jsem tady dostal,“ říká Štěpán Harazim.

„Rád bych poděkoval všem trenérům, kteří mi pomohli na cestě do profesionálního fotbalu, za jejich trpělivost. Velký dík patří také našemu realizáku za důvěru v lize a oběma klubům za rychlé a konstruktivní jednání. Chci na sobě dál pracovat. Slezskému budu držet palce a přeji mu co nejrychlejší návrat do ligy,“ dodává.

Za SFC sehrál talentovaný fotbalista v uplynulém ročníku 17 utkání a zaznamenal také svou premiérovou trefu v nejvyšší soutěži. Celkem má na svém kontě 24 zápasů ve FORTUNA:LIZE. Další starty přidá v Hradci Králové.

Hodně štěstí, Hary!