oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Velký hráč a mistr trávníkář. Miroslav Bedrich slaví šedesátiny

14.09.2021, autor Redakce
Opava – Významného životního jubilea se dnes dožívá Miroslav Bedrich. Bývalý vynikající fotbalista opavského Ostroje a dnes pečlivý trávníkář slaví 60. narozeniny!

Borec původem z Rohova s fotbalem začínal v Dolním Benešově, následoval přestup do Frýdku-Místku, vojnu si odkroutil v Dukle Tábor a VTJ Písek. Pak už následovalo angažmá v Jablonci a hlavně návrat do Slezska, kde Miroslav Bedrich rozdával radost v dresu tehdejšího Ostroje.Kariéru Miroslava Bedricha, který si za Ostroj zahrál i spolu se svými bratry Alešem a Marianem, ukončilo vážné zranění kolene. Pracovat začal na opavském stadionu jako pravá ruka Václava Knoppa, poté pracoval jako správce stadionu v Kravařích, od léta roku 2017 působí ve Slezském FC, kde se pečlivě stará o sportoviště a zejména trávník na Městském stadionu, který je vždy perfektně připravený a řadí se k těm nejlépe hodnoceným v celé České republice.

Slezský FC Opava přeje Miroslavu Bedrichovi všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí, pohodu v osobním i pracovním životě, spoustu šťastných kilometrů na kole a především stále krásný trávník v plné kondici, na který můžeme být díky jeho pečlivé práci náležitě hrdí.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies