oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Oprava tribuny F potrvá do konce září, fanoušci se na svá místa vrátí v říjnu

16.09.2021, autor Redakce
Opava – Rozsáhlé opravy, které probíhají na tribuně F Městského stadionu v Opavě, potrvají až do konce září. Z důvodu opožděných dodávek materiálu totiž investor prodloužil zhotoviteli lhůtu pro dokončení všech prací až do 30. září 2021.

„Generální oprava tribuny stále probíhá. Z důvodu již několikrát posunutého termínu dodání materiálu ze strany německých dodavatelů byl prodloužen termín předání díla do 30. září tohoto roku,“ vysvětluje technický ředitel Slezského FC Opava Jaroslav Rovňan.

„V tuto chvíli je dokončena nová střecha včetně dešťového žlabu, hotový je také kompletní nátěr všech železných konstrukcí. Nyní se dokončují práce na podlahových stupních,“ popisuje Rovňan průběh oprav.

„Z výše uvedených důvodů žádáme fanoušky o vstřícnost, a hlavně trpělivost při nadcházejících domácích utkáních, kdy bude tribuna F z důvodu probíhajících prací ještě stále uzavřena. Diváci se na svá oblíbená místa budou moci dostat v říjnu,“ dodává na závěr Jaroslav Rovňan.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies