oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Miniškolička se představila na Festivalu fotbalu ve Slavkově

12.10.2021, autor Redakce
Opava – V sobotu se ve Slavkově konal Festival fotbalu pro malé fotbalisty a fotbalistky ročníku 2014 a mladší, kterého se zúčastnila i Miniškolička SFC Opava (ročník 2015).

„Deset mužstev z opavského okresu si zasoutěžilo mezi sebou bez výsledku či závěrečné tabulky, čili přesně v duchu trendu, který by měl být u nejmenších dětí nastaven,“ říká jeden z trenérů opavské miniškoličky Lumír Sedláček.

„Pro naše malé benjamínky se jednalo o první kontakt s turnajem, z toho důvodu nebudu hodnotit, co nám přinesl a v čem se musíme zlepšit. Kluci hráli s obrovskou chutí, neřešili výsledek či počet vstřelených branek,“ popisuje Sedláček.

„Radost mi udělaly také otázky dětí, které se ptaly, proč už turnaj končí. Rády by hrály dál. Nám trenérům tak ukázaly, jak mají fotbal rády, což je pro nás ta největší odměna,“ libuje si Lumír Sedláček. „Na závěr bych rád poděkoval TJ Sokol Slavkov za pozvání, uspořádání turnaje a jeho celkovou organizaci,“ doplňuje nynější sekretář.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies