oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica

S vedením na pivo: Představitelé klubu se sejdou s fanoušky

19.11.2021, autor Klub
Opava – Vedení Slezského FC se na začátku prosince sejde s fanoušky na přátelském setkání v restauraci Kašpárkova Hasičárna Opava. Tyto schůzky představitelů klubu s fanoušky by měly pravidelně pokračovat také v budoucnu.

Na posezení s opavskými příznivci by se mělo otevřeně probrat veškeré dění v klubu. Od sportovní stránky přes plány do budoucna třeba až po občerstvení na stadionu a podobně. Podobná setkání s fanoušky by se měla uskutečnit hned několikrát do roka a mají sloužit k tomu, aby se klub zase o něco víc otevřel svým příznivcům.

První pilotní akce se uskuteční ve středu 1. prosince od 18 hodin v prostorách restaurace Kašpárkova Hasičárna Opava, která je naším partnerem. Každá akce bude mít kapacitní omezení, přičemž pro tuto platí, že se jí může zúčastnit 20 zástupců fanoušků.

Pro akci samozřejmě platí veškerá platná aktuální nařízení stanovená orgány státní správy a dalších autorit včetně příslušných krajských hygienických stanic s platností pro kraj, okres, obec apod. 

Program setkání

  • Zhodnocení podzimní části soutěžního ročníku
  • Aktuální situace a plány klubu
  • Diskuze

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete zasláním e-mailové zprávy na info@sfc.cz. Každý může přihlásit pouze sám sebe (tedy jednu osobu). Platí, že kdo se zúčastní jedné akce, automaticky se nemůže účastnit té následující, aby se s vedením klubu mohlo setkat více fanoušků.

Jak poznám, že jsem se úspěšně zaregistroval?

Do schránky Vám dorazí potvrzující e-mail s bližšími informacemi.