oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica

Marlenka chce vstoupit do SFC Opava

19.11.2021, autor Klub
Opava – Město Opava, které vlastní 99,25 procenta akciové společnosti Slezský fotbalový club, dostalo oficiální nabídku od společnosti MARLENKA Food na partnerství v klubu.

„Mám radost z toho, že několikaměsíční jednání skončilo zasláním nabídky, kterou již projednalo společně se zástupcem společnosti MARLENKA Food Nshanem Avetisjanem vedení města. V tuto chvíli budu seznamovat s nabídkou všechny zastupitelské kluby v rámci opavského zastupitelstva,“ řekl náměstek primátora Petr Orieščík, pod něhož Slezský FC Opava spadá.

Společnost MARLENKA Food v nabídce garantuje po dobu tří let finanční zajištění fungování akciové společnosti SFC Opava. Dále nabízí vybudování mládežnické akademie ve spolupráci s českým reprezentantem Vladimírem Coufalem s tím, že se kromě mužského fotbalu, zaměří také na ženský fotbal. Firma chce investovat do klubu a posunout ho do FORTUNA:LIGY.

„V případě, že společnost MARLENKA Food splní výše uvedené body, chce od města Opavy odkoupit plný balík akcií a stát se tak majoritním akcionářem,“ dodal Orieščík.