oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica

Mikulášská nadílka se hlásí o slovo! Tradičně podpoříme Slezskou nemocnici

22.11.2021, autor Redakce
Opava – Mikulášská nadílka je opět tady! Letos už podvanácté organizujeme sbírku pro dětské oddělení Slezské nemocnice.

„Mikulášskou sbírku už většině našich fanoušků asi nemusím představovat. Tak jako každý rok bychom rádi společně s Vámi zpříjemnili dětem jejich pobyt v nemocnici, a to formou drobných dárečků, které jim určitě udělají radost,“ říká sekretář Slezského FC Lumír Sedláček.

Do dobročinné akce se zapojí hráči A-mužstva i mládeže a budeme rádi, pokud se připojíte i Vy! Děti jistě potěší drobné dárky jako omalovánky, pastelky, fixy, vystřihovánky, malé stavebnice, knihy nebo sladkosti a další pozornosti. Vzhledem k aktuální situaci pouze prosíme, abyste nedarovali plyšové hračky, které v současné době nejsou vhodným dárkem.

Dárkové předměty můžete od pondělí 22. listopadu do pátku 3. prosince přinést do našeho fanshopu v jeho otevírací době (vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek v době od 15 do 18 hodin). Pro možnost individuálního předání nás, prosím, kontaktujte na e-mailu info@sfc.cz.

Dárky budou následně předány do rukou MUDr. Dalibora Hudce, primáře Dětského oddělení Slezské nemocnice v Opavě. Část nadílky poputuje i pro potřeby Ambulance dětské kardiologie a prenatální echokardiografie pod vedením MUDr. Dagmar Prejdové, která coby někdejší dlouholetá primářka Dětského oddělení SNO stála na počátku této krásné tradice.

Pomozte společně s námi zpříjemnit dětem pobyt v nemocnici!