oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Aktuální pravidla vstupu na stadion

23.11.2021, autor Redakce
Opava – Poslední domácí zápas nás na podzim čeká už v sobotu 27. listopadu, kdy v Městských sadech přivítáme Zbrojovku. Lístky na utkání s Brnem budou v prodeji výhradně na pokladnách před zápasem. Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na Městský stadion, které vycházejí z mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví a Protokolu opatření LFA.

Kontrola bezinfekčnosti

Pro vstup do areálu Městského stadionu je potřeba se kromě platné vstupenky či permanentky prokázat jedním z těchto dokumentů v tištěné (doporučujeme) či elektronické podobě (např. aplikace Tečka): na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka):

 • Potvrzení o provedeném očkování proti COVID-19 (minimálně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu)
 • Potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech
 • Negativní výsledek PCR testu (ne starší než 72 hodin) – tím se mohou prokázat:
 • Osoby, které nemohou být ze zdravotních důvodů očkovány (tento fakt musí doložit potvrzením od lékaře či zápisem v registru ISIN).
 • Osoby, které aktuálně procházejí očkovacím režimem (konkrétně se jedná o tyto situace):
  a) od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu neuplynula doba 14 dnů, nebo
  b) v případě dvoudávkového schématu jí dosud nebyla podána druhá dávka očkovací látky a od aplikace první dávky očkovací látky neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky, nebo
  c) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu neuplynula doba 14 dnů.“
 • Mládež ve věku 12-18 let

Výjimku z výše uvedeného mají děti do 12 let, které neprokazují bezinfekčnost.


Vstupenky v prodeji jen na pokladnách

Městský stadion otevře své brány hodinu před výkopem utkání, tedy ve 12.30 hodin. V tentýž čas budou otevřeny i pokladny, kde budou v prodeji vstupenky na utkání. Ty budou k dispozici pouze na místě!

„Vzhledem k důkladné kontrole těchto dokumentů mohou vznikat fronty, proto žádáme fanoušky, aby na Městský stadion dorazili s dostatečným časovým předstihem,“ avizuje technický ředitel Slezského FC Jaroslav Rovňan.


Noste respirátor

Po celou dobu pobytu na Městském stadionu v Opavě je nutné mít přes ústa a nos nasazen výhradně respirátor, a to minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. Dále na diváky apelujeme, aby dodržovali veškerá platná protiepidemická opatření.