oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Slezský FC testuje Martina Švece s Josefem Dvorníkem

05.07.2013, autor Redakce
O P A V A - Další dvě nové tváře má opavská fotbalová kabina, do které v týdnu přibyli obránci Martin Švec a Josef Dvorník. Oba zkušení fotbalisté jsou ve Slezském FC zatím na zkoušce.

Martin Švec oblékal na jaře dres Třince a nyní je volným hráčem. Opavský klub s ním počítá na pozici stopera. Devětadvacetiletý fotbalista válčil také na Slovensku, kdy s Púchovem vybojoval postup do druhé ligy.

„Rád bych tu zůstal, uvidíme, jak se to vyvine,“ uvedl Martin Švec, který určitě dostane šanci ukázat se v sobotním duelu proti svému bývalému zaměstnavateli.

Druhého jmenovaného Josefa Dvorníka si budou fotbaloví příznivci pamatovat především z dresu ostravského Baníku, se kterým v sezoně 2003/2004 dobyl v Gambrinus lize mistrovský titul.

V první lize nastoupil kromě Ostravy ještě za Zlín a brněnskou Zbrojovku. Dohromady nastřádal v naší nejvyšší soutěži více než 150 startů. Zkušený zadák působil po odchodu z Ostravy ve slovenském Ružomberoku, kde hned v první sezoně získal s týmem double - vyhrál Corgoň ligu i pohár.Pětatřicetiletý stoper okusil také turecké angažmá v Manisasporu, naposledy působil v Sokolově.

Kromě nich jsou na zkoušce v Opavě také Tomáš Komenda, Olin Bartozel, Miroslav Keresteš a Martin Skřehot.

Foto: Deník / Petr Dušek