oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
FK Fotbal Třinec - Slezský FC Opava

Slezský FC míří v sobotu do Třince, kde jej čeká třetí přípravný zápas

05.07.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté Slezského FC Opava mají před sebou třetí přípravné utkání. V sobotu dopoledne zajíždí do Třince, kde se střetnou s tamním výběrem, jenž se letos radoval z postupu do Fotbalové národní ligy.

O pikantní zápas půjde především pro obránce Martina Švece, který je v Opavě na zkoušce a ještě na jaře za Třinec nastupoval v MSFL. Na druhé straně zase bojuje ex-opavský bek Petr Cigánek. Ten toho ale na jaře vinou zraněného kolena mnoho neodehrál.

Co říká před zápasem kouč Opavy FC Jan Baránek?

„Od zápasu očekávám to, co od začátku přípravy, a sice že se hráči poperou o místo v kádru,“ řekl opavský trenér Jan Baránek, kterému bude v sobotu chybět jeden z testovaných hráčů útočník Tomáš Komenda.

„Komenda má virózu, takže s námi zítra na zápas nepojede,“ upřesnil kouč Slezského FC.

O osudu hráčů, kteří jsou ve Slezsku na zkoušce, bude jasno v nejbližších dnech. „Většina testovaných hráčů odehrála zatím pouze jeden zápas. Uvidíme podle soboty s Třincem a úterního zápasu proti Frýdku-Místku, jestli naši spolupráci posuneme dál,“ zůstal tajemný Jan Baránek.

Přípravné utkání na půdě Třince má start na programu v sobotu 6. července 2013 od 10:30 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies